Paprastai, aiškiai ir suprantamai parašyta ir nupiešta istorija apie vaikučio atsiradimą. Nereikia sukt galvos, kaip vaikams paaiškinti ne tik kaip atsiranda va...
Paprastai, aiškiai ir suprantamai parašyta ir nupiešta istorija apie vaikučio atsiradimą. Nereikia sukt galvos, kaip vaikams paaiškinti ne tik kaip atsiranda vaikai, bet ir kaip jie gimsta. Su keturmete vartom kartu, vyresni (6 ir 8 metų) patys skaitė.
Laura S.
2021-04-03
Gavau šiandien dukrai knygutę apie tai kaip vaikai atsiranda. Rašo nuo 5+ metų. Manau radau tai kas tinka ir ne iškreiptai paaiškinta kaip iš tikro atsiranda ir...
Gavau šiandien dukrai knygutę apie tai kaip vaikai atsiranda. Rašo nuo 5+ metų. Manau radau tai kas tinka ir ne iškreiptai paaiškinta kaip iš tikro atsiranda ir vaikas gimsta. Nuostabi knyga, seniai ieškojau, kad viską normaliai paaiškintų. O čia ir tekstuką lengvi ir viskas aiškiai su piešinukais parodyta. Maniškė 4.5m labai susidomėjus šią knygute. Tinka nuo tada vaikams kai pradeda uždavinėti pirmus klausimus apie kūną, lyties skirtumus ar kaip atsiranda vaikas.
Aprašymas
Tai viena iš nuostabiausių istorijų, kurios kada nors buvo papasakotos, ir ji tikra!
Nuostabi tikra istorija apie tai, kaip tu atsiradai linksmai, atvirai ir laisvai pasakoja, kaip iš tikrųjų mes visi atsiradome.
Fiona Katauskas – lietuvių kilmės garsi australų iliustratorė ir karikatūristė. Šią knygą ji sukūrė neradusi aiškaus ir tinkamo leidinio savo vaikams.
Tai viena iš nuostabiausių istorijų, kurios kada nors buvo papasakotos, ir ji tikra!
Nuostabi tikra istorija apie tai, kaip tu atsiradai linksmai, atvirai ir laisvai pasakoja, kaip iš tikrųjų mes visi atsiradome.
Fiona Katauskas – lietuvių kilmės garsi australų iliustratorė ir karikatūristė. Šią knygą ji sukūrė neradusi aiškaus ir tinkamo leidinio savo vaikams.
Atsiliepimai
V.
2023-10-04
Paprastai ir aiškiai, tiek anksteniam amžiui, tiek vėliau sugrįžti padisukutavimui. Vulgaraus nieko nemačiau.
Laura S.
2021-04-03
Autentiškas klientas
Gavau šiandien dukrai knygutę apie tai kaip vaikai atsiranda. Rašo nuo 5+ metų. Manau radau tai kas tinka ir ne iškreiptai paaiškinta kaip iš tikro atsiranda ir vaikas gimsta. Nuostabi knyga, seniai ieškojau, kad viską normaliai paaiškintų. O čia ir tekstuką lengvi ir viskas aiškiai su piešinukais parodyta. Maniškė 4.5m labai susidomėjus šią knygute. Tinka nuo tada vaikams kai pradeda uždavinėti pirmus klausimus apie kūną, lyties skirtumus ar kaip atsiranda vaikas.
Kornelija P.
2021-02-15
Itin patiko, 1k. Skaitèm su 4,5m ir 6,5m vaikais, jie viska priima labai normaliai, vieną puslapį galvojau tiesiog greičiau perversiu, bet jie abu taip normaliai pasiziurejo, kaip ten viskas "susijungia", absoliučiai nesuteike tam puslapiui jokios ypatingos reikšmės, pažiūri,palinguoja galvą,kad suprato ir tiek, bet dabar zino anatominius pavadinimus, kuo skiriasi mergaitės ir berniukai, gimimo būdus, kaip atsirado jie patys, ir kaip atsiranda dvynukai. Manau, seima įvertinus vaikų suvokimo laipsnį, pati gali pasirinkti, kada pradėti knygutę skaityti. Mano nuomone, mūsų šeimai ir tiko taip, kaip rekomenduojama, apie 5 m, kai ir kyla daug klausimų šia tema :)
Vita
2020-04-20
Nustebino prasti atsiliepimai... Juk ir vadinasi TIKRA istorija, ne pasaka :) Knygoje viskas pateikta gražiai, detaliai, aiškiai, kad mažam kodėlčiukui nebelieka klausimų. Knygą kartu skaitėme su 7 metų dukra, vėliau ir su 5 metų sūnumi, abu vis pavarto, pasišneka tarpusavyje.
Jurgita A.
2020-03-04
Autentiškas klientas
Paprastai, aiškiai ir suprantamai parašyta ir nupiešta istorija apie vaikučio atsiradimą. Nereikia sukt galvos, kaip vaikams paaiškinti ne tik kaip atsiranda vaikai, bet ir kaip jie gimsta. Su keturmete vartom kartu, vyresni (6 ir 8 metų) patys skaitė.
Rasa
2020-03-03
Tikėjausi "nuostabios " istorijos... Man ši knyga per daug atvira. Netinkama ikimokyklinio amžiaus vaikams. Lytinis aktas nupieštas, smulkiai parodyta, kas kur. Vulgari.
Živilė A.
2020-02-07
Autentiškas klientas
Abejotinos vertės knyga. Netinkama nei nurodytai amžiaus grupei (nuo 5 metų), nei apskritai ikimokyklinukams ir pradinukams. Kai kurie piešiniai ir tekstai dvelkia labiau vulgarumo, nei pagarbos vaikui, žmogui, meilei, gyvybei formavimu. Nerekomenduotina nei vikams, nei ne vaikams.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kuri parduodama tiesiai iš knygos.lt sandėlio. Knygos kokybė įvertinta knygos.lt ekspertų.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Atsiliepimai
-
-
V.
-
2023-10-04
-
-
Laura S.
-
2021-04-03
Autentiškas klientas
-
-
Kornelija P.
-
2021-02-15
-
-
Vita
-
2020-04-20
-
-
Jurgita A.
-
2020-03-04
Autentiškas klientas
-
-
Rasa
-
2020-03-03
-
-
Živilė A.
-
2020-02-07
Autentiškas klientas
Rodyti daugiauPaprastai ir aiškiai, tiek anksteniam amžiui, tiek vėliau sugrįžti padisukutavimui. Vulgaraus nieko nemačiau.
Gavau šiandien dukrai knygutę apie tai kaip vaikai atsiranda. Rašo nuo 5+ metų. Manau radau tai kas tinka ir ne iškreiptai paaiškinta kaip iš tikro atsiranda ir vaikas gimsta. Nuostabi knyga, seniai ieškojau, kad viską normaliai paaiškintų. O čia ir tekstuką lengvi ir viskas aiškiai su piešinukais parodyta. Maniškė 4.5m labai susidomėjus šią knygute. Tinka nuo tada vaikams kai pradeda uždavinėti pirmus klausimus apie kūną, lyties skirtumus ar kaip atsiranda vaikas.
Itin patiko, 1k. Skaitèm su 4,5m ir 6,5m vaikais, jie viska priima labai normaliai, vieną puslapį galvojau tiesiog greičiau perversiu, bet jie abu taip normaliai pasiziurejo, kaip ten viskas "susijungia", absoliučiai nesuteike tam puslapiui jokios ypatingos reikšmės, pažiūri,palinguoja galvą,kad suprato ir tiek, bet dabar zino anatominius pavadinimus, kuo skiriasi mergaitės ir berniukai, gimimo būdus, kaip atsirado jie patys, ir kaip atsiranda dvynukai. Manau, seima įvertinus vaikų suvokimo laipsnį, pati gali pasirinkti, kada pradėti knygutę skaityti. Mano nuomone, mūsų šeimai ir tiko taip, kaip rekomenduojama, apie 5 m, kai ir kyla daug klausimų šia tema :)
Nustebino prasti atsiliepimai... Juk ir vadinasi TIKRA istorija, ne pasaka :) Knygoje viskas pateikta gražiai, detaliai, aiškiai, kad mažam kodėlčiukui nebelieka klausimų. Knygą kartu skaitėme su 7 metų dukra, vėliau ir su 5 metų sūnumi, abu vis pavarto, pasišneka tarpusavyje.
Paprastai, aiškiai ir suprantamai parašyta ir nupiešta istorija apie vaikučio atsiradimą. Nereikia sukt galvos, kaip vaikams paaiškinti ne tik kaip atsiranda vaikai, bet ir kaip jie gimsta. Su keturmete vartom kartu, vyresni (6 ir 8 metų) patys skaitė.
Tikėjausi "nuostabios " istorijos... Man ši knyga per daug atvira. Netinkama ikimokyklinio amžiaus vaikams. Lytinis aktas nupieštas, smulkiai parodyta, kas kur. Vulgari.
Abejotinos vertės knyga. Netinkama nei nurodytai amžiaus grupei (nuo 5 metų), nei apskritai ikimokyklinukams ir pradinukams. Kai kurie piešiniai ir tekstai dvelkia labiau vulgarumo, nei pagarbos vaikui, žmogui, meilei, gyvybei formavimu. Nerekomenduotina nei vikams, nei ne vaikams.